
Втулка передня Novatec D041SB 9х100мм 32 Чорний Art 1300155
- Готово к отправке
- Код: 1300155
1 560 ₴
+380 (96) 119-09-00
Інтернет замовлення
- +380 (66) 463-40-63Viber-інтернет замовлення
- +380 (63) 679-97-75ВелоБайк-Сихів
- +380 (63) 113-66-37ВелоБайк-Винники
- +380 (96) 386-83-83Співробітництво та пропозиції
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Втулка передня Novatec D041SB.
Виробник: Novatec
Модель: D041SB
Призначення: Гірські MTB
- Корпус: Алюміній
- Кількість спиць: 32
- Тип підшипника Промпідшипник
- Тип кріплення Ексцентрик
| Розміри осі: | 9 x 100 мм |
| Отвори під спиці калібру: | 14G |
| Діаметр круга отворів (P.C.D.): | 58 мм |
| Відстань між фланцями: | 62 мм |

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Novatec |
| Цвет | Черный |
| Крепление | Эксцентрик |
| Крепление ротора | 6 болтов |
| Количество спиц | 32 |
| Назначение | Горные MTB |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с тормозами | С дисковыми |
| Тип | Передняя |
| Ось | |
| Длина оси | 100 мм |
| Диаметр оси | 9 мм |
| Материал оси | Хромомолибденовая сталь |
| Подшипники | |
| Количество подшипников | 2 |
| Подшипник | Картриджный |
- Цена: 1 560 ₴

