влевовправо

Кріплення для фляготримача SKS Anywhere Mount 11313 Art 673819
- Готово к отправке
- Код: 673819
828 ₴
+380 (96) 119-09-00
Інтернет замовлення
- +380 (66) 463-40-63Viber-інтернет замовлення
- +380 (63) 679-97-75ВелоБайк-Сихів
- +380 (63) 113-66-37ВелоБайк-Винники
- +380 (96) 386-83-83Співробітництво та пропозиції
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Кріплення для фляготримача SKS Anywhere Mount 11313 Art 673819
Фляготримач в комплект не входить.
| Матеріал: | Пластик, неопрен |
| Довжина лямок: | 330 мм |
| Допустимий діаметр труби: | до 80 мм |
| Допустима тривалість труби: | до 250 мм |
| Допустима форма труби: | будь-яка (кругла/овальна/ромбоподібна), крім аеродинамічних NACA-профілю та Kamm-хвоста |
| Сумісність: | SKS Bottle Cage Quick-Release Mount System |
| Колір: | Чорний |

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | SKS |
| Страна производитель | Германия |
| Цвет | Черный |
| Материал фляги | Пластик |
| Состояние | Новое |
- Цена: 828 ₴


