
Велосипед 29" Spelli SX-4700 рама-19 Чорний/сірий Art 99955215
- Готово к отправке
- Код: 99955215
22 200 ₴
+380 (96) 119-09-00
Інтернет замовлення
- +380 (66) 463-40-63Viber-інтернет замовлення
- +380 (63) 679-97-75ВелоБайк-Сихів
- +380 (63) 113-66-37ВелоБайк-Винники
- +380 (96) 386-83-83Співробітництво та пропозиції
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Велосипед SPELLI SX-4700
- Ростовка рама-19 від 175 -185 см
- Діаметр коліс 29"
- Кількість швидкостей 24
- Рама Алюмінієва, профільовані труби гідроформовані
- Вилка SR Suntour XCT 100мм, з регулюванням жорсткості
- Задній перемикач Shimano Altus RD-M310 8 шв.
- Передній перемикач Shimano FD-TX50 3 шв.
- Гальма Tektro hd-m275 дискові гідравлічні, ротори 160 / 160 мм
- Манетки Shimano Acera SL-M310 (3/8)
- Ланцюг KMC Z-72, 8-шв.
- Касета Shimano CS-HG20-8, 11-32T, 8 шв.
- Каретка Cartridge Bearing
- Шатуни Shimano, 42/34/24T
- Втулки Передня: Quando дискова під ексцентрик, 32H, задня: Quando дискова під гайку, 32H
- Обода Spelli, подвійний, алюмінієвий
- Покришки ChaoYang H-5120, 29 х 2,00
- Рульова Neco 1-1/8"
- Винос UNO, A-Head, діам.:25,4
- Кермо Сталеве, діам.: 25,4, довжина: 670 мм
- Підсідільний штир Zoom алюмінієвий, діам.: 27,2, довжина: 350мм, offset: 24 мм
- Сідло Spelli
- Рік виробництва 2024
- Розрахований на вагу до 110 кг
- Вага велосипеда 15 кг
- Колір: Чорний/сірий

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Spelli |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 15 кг |
| Возрастная группа | С 12 лет |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Диаметр колеса/диска | 29" |
| Задний тормоз | Дисковый гидравлический |
| Рост велосипедиста | 175-190 |
| Цвет | Черный |
| Конструкция вилки | Пружинно-эластомерная |
| Количество скоростей | 24 |
| Материал изготовления рамы | Алюминиевый сплав |
| Передний тормоз | Дисковый гидравлический |
| Размер рамы | 19" |
| Год выпуска | 2024 |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Тип амортизации | Передний |
| Тип велосипеда | Горный MTB |
| Форм фактор рамы | Цельная |
| Ход вилки | 100 мм |
- Цена: 22 200 ₴

