
Велосипед 29" Spelli SX-2700 рама-17 Червоний Art 99955213
- Готово к отправке
- Код: 99955213
18 000 ₴
+380 (96) 119-09-00
Інтернет замовлення
- +380 (66) 463-40-63Viber-інтернет замовлення
- +380 (63) 679-97-75ВелоБайк-Сихів
- +380 (63) 113-66-37ВелоБайк-Винники
- +380 (96) 386-83-83Співробітництво та пропозиції
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Велосипед SPELLI SX-2700.
- Ростовка рама-17 від 165 -180 см
- Діаметр коліс 29"
- Кількість швидкостей 21
- Рама Хардтейл (Hardtail) XC Race Geometry Алюміній 6061
- Вилка Амортизаційна Suntour 3030, алюмінієва, 1-1/8" з алюмінієвою короною, хід 80мм
- Шатуни, Shimano FC-301 42/34/24T
- Касета Shimano CS-HG20-7
- Передній перемикач Shimano Tourney
- Задній перемикач Shimano Tourney RD-TY300
- Манетки Shimano ST-EF500
- Ланцюг KMC Z8.1
- Гальма Tektro MD-M280
- Тип гальм Дисковий механічний
- Гальмівні ручки Shimano ST-EF500
- Втулки Quando
- Обода Spelli, подвійний, алюмінієвий
- Покришки ChaoYang H-5120, 29 х 2,25
- Рульова Neco 1-1/8"
- Винос UNO, A-Head, діам.:25,4
- Кермо Сталеве, діам.: 25,4
- Рік виробництва 2023
- Розрахований на вагу до 110 кг
- Вага велосипеда 15 кг
- Колір: Червоний / чорний

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Spelli |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 15 кг |
| Возрастная группа | С 12 лет |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Диаметр колеса/диска | 29" |
| Задний тормоз | Дисковый механический |
| Цвет | Красный |
| Конструкция вилки | Пружинно-эластомерная |
| Количество скоростей | 21 |
| Материал изготовления рамы | Алюминиевый сплав |
| Передний тормоз | Дисковый механический |
| Переключение скоростей | Ручное |
| Размер рамы | 17" |
| Год выпуска | 2023 |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Тип амортизации | Передний |
| Тип велосипеда | Горный MTB |
| Форм фактор рамы | Цельная |
| Ход вилки | 80 мм |
- Цена: 18 000 ₴

