
Велофара+мигалка OnRide Rave 700lm 2600mAh Micro USB + Bagel 30lm 300mAh Type-C Art 6102948
- Готово к отправке
- Код: 6102948
1 504,80 ₴
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Набір вело світла ONRIDE Rave + Bagel
Перднє світло ONRIDE Rave :
Захист від вологи: IP65
Матеріал корпусу: анодований алюмінієвий сплав
Час роботи: від 2.5 до 80 годин
| Джерело світла: | Super Bright LED |
| Світловий потік: | 700 Люмен |
| Елемент живлення: | Вбудований Li-Pol акумулятор 2600 мАч |
| 4 Режими роботи: | Яскравий |
| Середній | |
| Плавне світіння | |
| Блимання | |
| Кріплення: | Універсальний гумовий хомут 22-32 мм |
| Вага: | 128 г |
Мигалка ONRIDE Bagel :
| Джерело світла: | LED модуль COB 14 |
| Світловий потік: | до 302 Лм |
| Елемент живлення: | Li-Pol акумулятор 300 mAh |
| Тривалість роботи: | Від 2 до 10 годин |
| Кріплення: | Універсальний гумовий хомут (22-35 мм) |
| Вага: | 20 г |
- Заряджання: USB Type-C до 2 годин
- Індикація стану батареї
- 7 режимів роботи:
- Захист від вологи: IP65
- Матеріал корпусу: ударостійкий пластик

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | OnRide |
| Страна производитель | Украина |
| Цвет | Черный |
| Крепление фонаря | Универсальная клипса |
| Материал корпуса | Алюминий, Пластик |
| Особенности фонаря | Влагостойкий |
| Режимы работы фонаря | Минимальный, Средний, Мигающий, Максимальный |
| Состояние | Новое |
| Тип велосипедного фонаря | Фара+Мигалка |
- Цена: 1 504,80 ₴

