Описание
Характеристики
Информация для заказа
Набір вело світла ONRIDE Edge + Incite
Захист від вологи: IPх4
Матеріал корпусу: пластик
Перднє світло ONRIDE Edge:
| Джерело світла: | Super Bright LED |
| Світловий потік: | 320 Люмен |
| Елемент живлення: | Вбудований Li-Pol акумулятор 1800 мАч |
| 5 Режимів роботи: | Яскравий (100%) |
| Середній (50%) | |
| Плавне блимання | |
| Блимання 2 режими | |
| Кріплення: | Універсальний гумовий хомут 22-32 мм |
| Вага: | 100 г |
Мигалка ONRIDE Incite:
| Джерело світла: | LED модуль COB 18 |
| Світловий потік: | до 22 Лм |
| Елемент живлення: | Li-Pol акумулятор 260 mAh |
| Тривалість роботи: | Від 1.5 до 12 годин |
| Кріплення: | Універсальний гумовий хомут (22-35 мм) |
| Вага: | 45 г |

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | OnRide |
| Страна производитель | Украина |
| Цвет | Черный |
| Крепление фонаря | Универсальная клипса |
| Материал корпуса | Пластик |
| Особенности фонаря | Влагостойкий |
| Режимы работы фонаря | Минимальный, Средний, Мигающий, Максимальный |
| Состояние | Новое |
| Тип велосипедного фонаря | Фара+Мигалка |
- Цена: 1 140 ₴


