
Вилка 26" SR Suntour 1"1/8 LOCK-OUT шток: 260мм 100мм Disk Art SR00234
- Готово к отправке
- Код: SR00234
5 160 ₴
+380 (96) 119-09-00
Інтернет замовлення
- +380 (66) 463-40-63Viber-інтернет замовлення
- +380 (63) 679-97-75ВелоБайк-Сихів
- +380 (63) 113-66-37ВелоБайк-Винники
- +380 (96) 386-83-83Співробітництво та пропозиції
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Вилка велосипедна амортизаційна SR Suntour
- Розмір колеса: 26 "
- Хід: 100 мм.
- Система: сталева пружина.
- Права сторона: сталева пружина, Lock-Out з з виносною монеткою на кермо
- Ліва сторона: сталева пружина, регулювання преднагрузки.
- Шток: сталевий, d = 1-1 / 8 ", l = 260 мм
- Колір чорний.

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | SR Suntour |
| Диаметр колеса/диска | 26" |
| Крепление тормозов | только Disc |
| Материал штока | Сталь |
| Назначение | Кросс-кантри MTB |
| Состояние | Новое |
| Тип амортизации | Амортизационная |
| Тип штока | Прямой |
| Ход вилки | 100 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Рульова | 1-1/8" |
- Цена: 5 160 ₴

