
Велошина 29x2.25 Schwalbe Smart Sam Plus Performance DD GGuard SS E-50 B/B-SK+RT ADDIX Art 11159460
- Готово к отправке
- Код: 11159460
2 550 ₴
+380 (96) 119-09-00
Інтернет замовлення
- +380 (66) 463-40-63Viber-інтернет замовлення
- +380 (63) 679-97-75ВелоБайк-Сихів
- +380 (63) 113-66-37ВелоБайк-Винники
- +380 (96) 386-83-83Співробітництво та пропозиції
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Покришка Schwalbe Smart Sam PLUS Performance DD GGuard SS E-50
- GreenGuard — Рівень захисту №5 товщиною 3 мм. Третина цього шару виготовлена з перероблених натуральних матеріалів.
- E-Bike Ready 50 - Розроблена для електровелосипедів зі швидкісним режимом до 50 км/год.
- Performance - відмінна якість для інтенсивного використання
- Addix Performance Надзвичайно міцний та універсальний компаунд, однак не настільки легкий як в серії Evolution
- Боковини SnakeSkin - бокові стінки жорсткі та міцні
| Розміри: | ETRTO 57-622 (29"x2.25") |
| Тип покришки: | Камерна |
| Тип бортувального тросу: | Сталевий дріт |
| Максимальний тиск: | 54 PSI (3.7 Bar) |
| Рекомендоване навантаження: | до 121 кг |
| TPI (EPI): | 67 |
| Протектор: | HS624 |
| Колір контактної поверхні: | Чорний |
| Колір борту: | Чорний / світловідбиваюча смуга |
| Вага: | 1035 г |
- Заводський номер: 11159460

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Schwalbe |
| Страна производитель | Германия |
| Вес | 1035 г |
| Материал | Резина |
| Посадочный диаметр шины | 29" |
| Назначение | Горные MTB |
| Состояние | Новое |
| Тип шины | Внедорожные |
| Ширина шины | 2.25 |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Для електровелосипедів |
- Цена: 2 550 ₴

