влевовправо

Крила комплект PoliSport Everest 24/26" Art 8625400001
- Готово к отправке
- Код: 8625400001
300 ₴
+380 (96) 119-09-00
Інтернет замовлення
- +380 (66) 463-40-63Viber-інтернет замовлення
- +380 (63) 679-97-75ВелоБайк-Сихів
- +380 (63) 113-66-37ВелоБайк-Винники
- +380 (96) 386-83-83Співробітництво та пропозиції
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Універсальний набір велокрил PoliSport Everest підходять для велосипедів з діаметром коліс 24-26".
Кріплення до рами за допомогою болтів. Додаткове кріплення на раму заднього крила.
Допустимий діаметр колеса - 24 / 26 дюймів.
Колір: чорний.
Матеріал: поліпропілен.
Гальма: v-brake, дискові
- Переднє кріплення: система кріплення на горилу вилки, Довжина: 485 мм
- Заднє кріплення: в раму, Довжина: 610 мм
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Polisport |
| Страна производитель | Германия |
| Цвет | Черный |
| Крыло | Переднее/заднее |
| Материал | Пластик |
| Назначение | Горные MTB |
| Состояние | Новое |
| Тип крепления | На раму |
| Заднее крыло | |
| Длина заднего крыла | 61 см |
| Крепление заднего крыла | Стационарное |
| Переднее крыло | |
| Длина переднего крыла | 48.5 см |
| Крепление переднего крыла | В шток вилки |
| Пользовательские характеристики | |
| Комплект-перед-зад | Комплект |
| Размер | 24-26" |
- Цена: 300 ₴



