влевовправо

Велошина 29х2.10 Schwalbe Marathon Plus MTB Performance SmartGuard E-50 B/B-SK+RT EC Art 11101025
- Готово к отправке
- Код: 11101025
3 240 ₴
+380 (96) 119-09-00
Інтернет замовлення
- +380 (66) 463-40-63Viber-інтернет замовлення
- +380 (63) 679-97-75ВелоБайк-Сихів
- +380 (63) 113-66-37ВелоБайк-Винники
- +380 (96) 386-83-83Співробітництво та пропозиції
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Покришка Schwalbe MARATHON PLUS MTB з чіпким шипастим протектором для МТБ.
- SmartGuard — Рівень захисту №7 - Найбільш ефективний шар захисту для велосипедних покришок. 5 мм спеціальної пружної гуми гарантує довготривалий захист. Чинить об'єктам, які вже потрапили в протектор, навіть канцелярська кнопка не пройде через цей захист.
- E-Bike Ready 50. Швидкі електробайки потребують спеціальних покришок. Найкраще рішення - покришки з сертифікацією ECE-R75, яка чинна в усій Європі
- Recycling - використані та старі предмети виготовлені з натуральної гуми (таких як рукавички, камери) подрібнюють та через кілька виробничих кроків готовий продукт використовується у виготовленні антипроокльного шару
- Компаунд: EC (Endurance) - зносостійкий компаунд для забезпечення максимального пробігу покришки
| Тип покришки: | Камерна |
| Розміри: | 29"x2.10" |
| ETRTO: | 54-622 |
| Тип бортувального тросу: | Сталевий дріт |
| TPI: | 67 |
| Рекомендований тиск: | 30-65 PSI (2.0-4.5 Bar) |
| Рекомендоване навантаження: | До 125 кг |
| Протектор: | HS468 |
| Колір контактної поверхні: | Чорний |
| Колір борту: | Чорний / світловідбиваюча смуга |
| Вага: | 1275 г |
- Заводський номер: 11101025

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Посадочный диаметр шины | 29" |
| Ширина шины | 2.1 |
| Производитель | Schwalbe |
| Тип шины | Внедорожные |
| Назначение | Downhill |
| Материал | Компаунд |
| Вес | 1275 г |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Для електровелосипедів |
- Цена: 3 240 ₴




