
Крила комплект 26-28" SKS Hightrek 2.0 Art SKS11618
- Готово к отправке
- Код: SKS11618
1 004,40 ₴
+380 (96) 119-09-00
Інтернет замовлення
- +380 (66) 463-40-63Viber-інтернет замовлення
- +380 (63) 679-97-75ВелоБайк-Сихів
- +380 (63) 113-66-37ВелоБайк-Винники
- +380 (96) 386-83-83Співробітництво та пропозиції
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Комплект велосипедних крил SKS Hightrek 2.0.
Рекомендоване для ширини покришки 54 мм
Ширина профіля 62 мм
Підходять для більшості МТБ та гібридних велосипедів з діаметром колеса 26"-28"
- Матеріал: пластик
- Колір: чорний
- Розмір коліс: 26" , 27.5", 28"
- Довжина крил: Переднє: 560 мм; Заднє: 700 мм
- Кріплення: Переднє: Болтове, на горилу вилки; Заднє: Болтове, на перетинку рами між перами / кріплення на підсидільний штир (28 - 32 мм)
- Вага: 300 г
- У набір входять усі необхідні кріпильні елементи для ідеальної посадки крил.

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | SKS |
| Страна производитель | Германия |
| Цвет | Черный |
| Крыло | Переднее/заднее |
| Материал | Пластик |
| Назначение | Горные MTB |
| Состояние | Новое |
| Заднее крыло | |
| Длина заднего крыла | 70 см |
| Крепление заднего крыла | Подседельная труба/штырь |
| Переднее крыло | |
| Длина переднего крыла | 56 см |
| Крепление переднего крыла | В шток вилки |
| Пользовательские характеристики | |
| Комплект-перед-зад | Комплект |
| Размер | 26"-28" |
- Цена: 1 004,40 ₴

