влевовправо

Крило переднє PoliSport Mud Pro MTB 26/27/5/29 Чорний Art 8624300001
- Готово к отправке
- Код: 8624300001
1 128 ₴/пара
+380 (96) 119-09-00
Інтернет замовлення
- +380 (66) 463-40-63Viber-інтернет замовлення
- +380 (63) 679-97-75ВелоБайк-Сихів
- +380 (63) 113-66-37ВелоБайк-Винники
- +380 (96) 386-83-83Співробітництво та пропозиції
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Крило велосипедне переднє PoliSport Mud Pro MTB 8624300001.
Призначення: MTB, E-MTB.
Переднє крило:
- Тип вилки: підвісна або жорстка
- Кріплення: адаптер штока вилки Ø 20/30 мм; магнітна система кріплення дозволяє встановити крило одним натисканням.
- Гальма: V-brake, дискові.
- Матеріал: пластик.
- Монтаж: інструменти не потрібні
- Параметри Ш/Д: 87/640 мм.
- Вага: 187 г.
Допустимий діаметр колеса - 26 / 27.5 / 29 дюймів.
Колір: чорний.
Матеріал: пластик.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Polisport |
| Цвет | Черный |
| Крыло | Переднее |
| Материал | Пластик |
| Назначение | Горные MTB |
| Состояние | Новое |
| Тип крепления | В шток вилки |
| Переднее крыло | |
| Вес переднего крыла | 187 г |
| Длина переднего крыла | 64 см |
| Крепление переднего крыла | В шток вилки |
| Ширина переднего крыла | 8.7 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Комплект-перед-зад | Переднє |
| Размер | 26"-27.5"-29" |
- Цена: 1 128 ₴/пара


