
Велошина 29x2.00 (50-622) Schwalbe Hurricane Performance ADDIX B/B-SK HS499 67EPI B (TIR-21-46) Art 11159185
- Готово к отправке
- Код: 11159185
1 425 ₴
+380 (96) 119-09-00
Інтернет замовлення
- +380 (66) 463-40-63Viber-інтернет замовлення
- +380 (63) 679-97-75ВелоБайк-Сихів
- +380 (63) 113-66-37ВелоБайк-Винники
- +380 (96) 386-83-83Співробітництво та пропозиції
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Покришка Schwalbe Hurricane Performance.
Можна встановити на електровелосипед зі швидкісним режимом до 50 км/год.
| Тип покришки: | Камерна |
| Розміри: | 29"x2.00" |
| ETRTO: | 50-622 |
| Тип бортувального тросу: | Сталевий |
| TPI: | 67 |
| Рекомендований тиск: | 2.00-4.50 Bar (30-65 psi) |
| Рекомендоване навантаження: | до 105 кг |
| Протектор: | HS499 |
| Розміщення: | Універсальна |
| Колір контактної поверхні: | Чорний |
| Колір борту: | Чорний |
| Вага: | 650 г |

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Schwalbe |
| Страна производитель | Германия |
| Материал | Резина |
| Посадочный диаметр шины | 29" |
| Назначение | Горные MTB |
| Состояние | Новое |
| Тип шины | Полуслики |
| Ширина шины | 2.0 |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Для електровелосипедів |
- Цена: 1 425 ₴

