влевовправо

Велошина 28x1.75 (47-622) Schwalbe Marathon Plus Tour Perf SmartDG HS619 ADDIX E 67EPI 35B (TIR-74-25)
- Нет в наличии
- Код: 11159362
2 655 ₴
+380 (96) 119-09-00
Інтернет замовлення
- +380 (66) 463-40-63Viber-інтернет замовлення
- +380 (63) 679-97-75ВелоБайк-Сихів
- +380 (63) 113-66-37ВелоБайк-Винники
- +380 (96) 386-83-83Співробітництво та пропозиції
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Покришка Schwalbe Marathon Plus TOUR B/B-SK+RT
- E-Bike Ready 50. Швидкі електробайки потребують спеціальних покришок. Найкраще рішення - покришки з сертифікацією ECE-R75, яка чинна в усій Європі
- SmartGuard Рівень захисту №7 Найбільш ефективний шар захисту для велосипедних покришок. 5 мм спеціальної пружної гуми гарантує довготривалий захист. Чинить об'єктам, які вже потрапили в протектор, навіть канцелярська кнопка не пройде через цей захист.
- Призначення: для щоденних поїздок по місту, так і для велотуризму.
- Performance - відмінна якість для інтенсивного використання
| Тип покришки: | Камерна |
| Розміри: | 28"x1.75" |
| ETRTO: | 47-622 |
| Тип бортувального тросу: | Сталевий дріт |
| TPI: | 67 |
| Рекомендований тиск: | 45-70 PSI (3,0-5,0 Bar) |
| Рекомендоване навантаження: | До 121 кг |
| Протектор: | HS619 |
| Колір контактної поверхні: | Чорний |
| Колір борту: | Чорний / світловідбиваюча смуга |
| Вага: | 1065 г |
- Заводський номер: (TIR-74-25) 11159362

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Schwalbe |
| Страна производитель | Германия |
| Вес | 1065 г |
| Материал | Резина |
| Назначение | Городской/дорожный |
| Посадочный диаметр шины | 28" |
| Состояние | Новое |
| Тип шины | Внедорожные |
| Ширина шины | 1.75 |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Для електровелосипедів |
- Цена: 2 655 ₴


