
Велошина 26x2.25 Schwalbe Nobby Nic Perf B/B-SK HS602 ADDIX 67EPI (TIR-02-84) Art 11159128
- Готово к отправке
- Код: TIR-02-84
1 380 ₴
+380 (96) 119-09-00
Інтернет замовлення
- +380 (66) 463-40-63Viber-інтернет замовлення
- +380 (63) 679-97-75ВелоБайк-Сихів
- +380 (63) 113-66-37ВелоБайк-Винники
- +380 (96) 386-83-83Співробітництво та пропозиції
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Покришка Schwalbe Nobby Nic Perf рекомендована для трейлу та All Mountain. Покришка стала легшою і краще чіпляється за поверхню.
Призначення: на трасах крос-кантрі, технічних ендуро або просто на складних ґрунтових дорогах.
| Тип покришки: | Камерна |
| Розміри: | 26"х2.25" |
| ETRTO: | 57-559 |
| Тип бортувального тросу: | Сталевий дріт |
| TPI: | 67 |
| Рекомендований тиск: | 30-55 PSI (2.0-4.0 Bar) |
| Рекомендоване навантаження: | До 100 кг |
| Протектор: | HS602 |
| Колір контактної поверхні: | Чорний |
| Колір борту: | Чорний |
| Вага: | 805 г |
- Заводський номер: 11159128 TIR-02-84

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Посадочный диаметр шины | 26" |
| Ширина шины | 2.25 |
| Производитель | Schwalbe |
| Страна производитель | Германия |
| Тип шины | Внедорожные |
| Назначение | Горные MTB |
| Состояние | Новое |
- Цена: 1 380 ₴

