
Гріпси на дитячий велосипед KLS Kiddo Рожевий 95мм 9900880
- Готово к отправке
- Код: 9900880
168 ₴/пара
+380 (96) 119-09-00
Інтернет замовлення
- +380 (66) 463-40-63Viber-інтернет замовлення
- +380 (63) 679-97-75ВелоБайк-Сихів
- +380 (63) 113-66-37ВелоБайк-Винники
- +380 (96) 386-83-83Співробітництво та пропозиції
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Гумові гріпси KLS Kiddo для самокатів та дитячих велосипедів.
- Виготовлені з еластичної якісної гуми.
- Молель: Kiddo.
- Призначення: дитячі велосипеди, самокати
- Довжина: 95 мм.
- Колір : Рожевий

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | KLS |
| Страна производитель | Словения |
| Цвет | Розовый |
| Материал | Резина |
| Особенности | Продаются парой, Эргономические |
| Тип | Грипсы |
| Грипсы | |
| Внутренний диаметр | 22.2 мм |
| Крепление | Посадка внатяг |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 95 см |
| Диаметр | 22 мм |
- Цена: 168 ₴/пара

