
Педалі Wellgo M141DU чорний
- Готово к отправке
- Код: M141DU
420 ₴/пара
+380 (96) 119-09-00
Інтернет замовлення
- +380 (66) 463-40-63Viber-інтернет замовлення
- +380 (63) 679-97-75ВелоБайк-Сихів
- +380 (63) 113-66-37ВелоБайк-Винники
- +380 (96) 386-83-83Співробітництво та пропозиції
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Педалі Wellgo M141DU зручна та практична модель для MTB та міського стилю катання.
- Модель: M141DU
| Розміри: | 105.3 х 63 х 24 мм |
| Матеріал корпусу: | Нейлон, Рамка: сталь |
| Матеріал осі: | Сталь |
| Підшипники: | Кулькові насипні |
| Колір: | Чорний |
| Вага: | 322 г/пара |

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Wellgo |
| Вес | 322 г |
| Вид педали | Платформенная |
| Цвет | Черный |
| Материал | Нейлон |
| Особенности | Продаются парой, Съемные светоотражатели |
| Назначение | MTB |
| Состояние | Новое |
| Тип | Педали |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 24 мм |
| Длина | 103 мм |
| Ширина | 63 мм |
| Характеристики педали | |
| Ось | Сталь |
| Педали | Платформенные |
| Подшипник | Насыпной |
- Цена: 420 ₴/пара

