влевовправо

Крила комплект 28" SKS Bluemels Basic 45мм Art 11811
- Готово к отправке
- Код: 027346
2 500 ₴
+380 (96) 119-09-00
Інтернет замовлення
- +380 (66) 463-40-63Viber-інтернет замовлення
- +380 (63) 679-97-75ВелоБайк-Сихів
- +380 (63) 113-66-37ВелоБайк-Винники
- +380 (96) 386-83-83Співробітництво та пропозиції
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Комплект велосипедних крил SKS BLUEMELS BASIC 45мм кріплення стаціонарне. Виготовлені з високоякісного пластику, ці бризковики забезпечують довговічність та стійкість до пошкоджень. Завдяки регульованим перемичкам SPB встановлення бризковики надзвичайно легкі та ідеально підходять для велосипедів. Суцільні сталеві кутові кронштейни забезпечують стабільність і гарантують, що бризковики залишаються на місці навіть під час інтенсивної їзди.
Призначені для встановлення на велосипеди з діаметром коліс 28 дюймів. Включає комплект розпірок, фіксований міст із нержавіючої сталі та монтажні матеріали.
- Матеріал: пластик
- Колір: чорний
- Розмір коліс: 28” з шириною шини до 45 мм
- Довжина переднього крила: 680 мм
- Довжина заднього крила: 1185 мм
Кріплення:
Переднє: болтове, на горилку вилки / стійка на кріплення вилки
Заднє: болтове, на перетині рами між перами / стійка на кріплення рами

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | SKS |
| Страна производитель | Германия |
| Крыло | Переднее/заднее |
| Материал | Пластик |
| Назначение | Городской/дорожный |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Заднее крыло | |
| Длина заднего крыла | 1.185 см |
| Крепление заднего крыла | Стационарное |
| Переднее крыло | |
| Длина переднего крыла | 68 см |
| Крепление переднего крыла | Стационарное |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер | 28" |
| Комплект-перед-зад | Комплект |
- Цена: 2 500 ₴




