влевовправо

Крила комплект SKS Blade 26 -27.5" SET чорний Art SKS11388
- Готово к отправке
- Код: 714437
2 999 ₴/комплект
+380 (96) 119-09-00
Інтернет замовлення
- +380 (66) 463-40-63Viber-інтернет замовлення
- +380 (63) 679-97-75ВелоБайк-Сихів
- +380 (63) 113-66-37ВелоБайк-Винники
- +380 (96) 386-83-83Співробітництво та пропозиції
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Комплект велосипедних крил SKS BLADE виготовлені з двокомпонентного пластику. Крило MTB підходить майже для всіх амортизаційних вил і його можна легко встановити або зняти завдяки швидкознімному кріпленню. Затискний конус непомітно зникає в рульовій трубі. Монтажний ряд включає п'ять конічних адаптерів від 15 до 35 мм.
- Матеріал:пластик.
- Універсальне кріплення
- Колір: чорний
- Розмір коліс: 26 / 27.5 дюймів
- Маскимальна ширина шини: 3,0
- Максимальний зовнішній діаметр: 35 мм
- Довжина переднього крила: 605 мм
- Довжина заднього крила: 550 мм
- Вага: 330 г
Швидкий монтаж і демонтаж,
Переднє крило монтується за допомогою адаптера "швидкого зняття",
Заднє крило кріпиться за допомогою затискної стрічки,
Хороший захист від бризок води та бруду під час їзди.

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | SKS |
| Страна производитель | Германия |
| Цвет | Черный |
| Крыло | Переднее/заднее |
| Материал | Пластик |
| Назначение | Горные MTB |
| Состояние | Новое |
| Тип крепления | К подседельному штырю |
| Заднее крыло | |
| Длина заднего крыла | 55 см |
| Крепление заднего крыла | Подседельный штырь |
| Переднее крыло | |
| Длина переднего крыла | 60.5 см |
| Крепление переднего крыла | В шток вилки |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер | 26"-27.5" |
| Комплект-перед-зад | Комплект |
- Цена: 2 999 ₴/комплект


