влевовправо

Крила комплект SKS Blade 29+ 27.5" SET PLUS чорний/синій Art 11606
- Готово к отправке
- Код: 941734
3 000 ₴
+380 (96) 119-09-00
Інтернет замовлення
- +380 (66) 463-40-63Viber-інтернет замовлення
- +380 (63) 679-97-75ВелоБайк-Сихів
- +380 (63) 113-66-37ВелоБайк-Винники
- +380 (96) 386-83-83Співробітництво та пропозиції
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Комплект велосипедних крил SKS Blade 29" - 27.5" PLUS з 2-компонентного пластику. Крило має дві точки регулювання, завдяки чому можна встановити його з оптимальним зазором із колесом.
Зелені спойлери не тільки покращують захист від бризок, але й служать захистом країв під час посадки та висадки завдяки більш м’якому пластиковому матеріалу. Для гірських велосипедів.
- Розмір коліс: 27.5 / 29 дюймів Plus
- Колір: чорний/синій
- Вага переднього крила: 112 г.
- Вага заднього крила: 239 г.
- Максимальна ширина покришки: 35"/ 3.0"
| Сумісність з колесами: | Переднє: | 27.5-29" |
| Заднє: | 27.5-29" | |
| Матеріал: | Пластик (поліпропілен) | |
| Довжина крил: | Переднє: | 680 мм |
| Заднє: | 620 мм | |
| Кріплення: | Переднє: | В шток вилки |
| Заднє: | На підсідельний штир | |

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | SKS |
| Страна производитель | Германия |
| Цвет | Синий |
| Крыло | Переднее/заднее |
| Материал | Пластик |
| Назначение | Горные MTB |
| Состояние | Новое |
| Тип крепления | К подседельному штырю |
| Заднее крыло | |
| Длина заднего крыла | 62 см |
| Крепление заднего крыла | Подседельный штырь |
| Переднее крыло | |
| Длина переднего крыла | 68 см |
| Крепление переднего крыла | В шток вилки |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер | 27.5"-29" |
| Комплект-перед-зад | Комплект |
- Цена: 3 000 ₴



