влевовправо

Велошина 700x38C (40-622) Schwalbe Marathon 365 Perf GreenGuard TwinSkin B/B+RT ADDIX 4Season 28B (TIR-90-38)
- Готово к отправке
- Код: 11159427
2 412 ₴
+380 (96) 119-09-00
Інтернет замовлення
- +380 (66) 463-40-63Viber-інтернет замовлення
- +380 (63) 679-97-75ВелоБайк-Сихів
- +380 (63) 113-66-37ВелоБайк-Винники
- +380 (96) 386-83-83Співробітництво та пропозиції
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Всесезонна велошина Schwalbe Marathon 365 перша шина, яка забезпечує безпечну їзду цілий рік, практично в будь-яких умовах.
Спеціально створена гумова суміш «Addix 4 season» і нові ламелі протектора забезпечують дуже хороше зчеплення шини незалежно від пори року. Для максимального захисту від проколів шина оснащена новою технологією подвійного захисту GreenGuard. Шина сертифікована ECE-R75 для швидкісних електровелосипедів із підтримкою швидкості до 50 км/год.
- GreenGuard — Рівень захисту №5 Захист товщиною 3 мм. Третина цього шару виготовлена з перероблених натуральних матеріалів.
- Сумісна для використання на електровелосипеді до 50 км/год та має сертифікат ECE-75
- Лінійка Performance - відмінна якість для інтенсивного використання
| Розміри: | ETRTO 40-622 (28"x1.50") |
| Тип покришки: | Камерна |
| Тип бортувального тросу: | Сталевий дріт |
| Рекомендований тиск: | 35-80 psi (2.5-5.5 Bar) |
| Рекомендоване навантаження: | до 100 кг |
| TPI (EPI): | 67 |
| Протектор: | HS475 |
| Колір контактної поверхні: | Чорний |
| Колір борту: | Чорний / світловідбиваюча смуга |
| Вага: | 820 г |
- Заводський номер: (TIR-90-38) Art 11159427

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Schwalbe |
| Страна производитель | Германия |
| Материал | Компаунд |
| Посадочный диаметр шины | 28" |
| Назначение | Горные MTB |
| Состояние | Новое |
| Тип шины | Полуслики |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Для електровелосипедів |
- Цена: 2 412 ₴



