
Велошина 28x1.75 (47-622) Schwalbe Land Cruiser PLUS HS450 B/B+RT SBC, 50EPI (TIR-69-36) Art 11101047
- Готово к отправке
- Код: 11101047
1 590 ₴
+380 (96) 119-09-00
Інтернет замовлення
- +380 (66) 463-40-63Viber-інтернет замовлення
- +380 (63) 679-97-75ВелоБайк-Сихів
- +380 (63) 113-66-37ВелоБайк-Винники
- +380 (96) 386-83-83Співробітництво та пропозиції
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Велосипедна шина Schwalbe LAND CRUISER PLUS.
PunctureGuard — Рівень захисту №5 Шар гуми товщиною 3 мм забезпечує чудовий захист від проколів.
| Тип покришки: | Камерна |
| Розміри: | 28"x1.75" |
| ETRTO: | 47-622 |
| Тип бортувального тросу: | Сталевий дріт |
| TPI: | 50 |
| Рекомендований тиск: | 45-70 PSI (3.0-5.0 Bar) |
| Рекомендоване навантаження: | до 110 кг |
| Протектор: | HS450 |
| Колір контактної поверхні: | Чорний |
| Колір борту: | Чорний / світловідбиваюча смуга |
| Вага: | 970 г |
- Заводський номер: (TIR-69-36) Art 11101047

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Schwalbe |
| Страна производитель | Германия |
| Вес | 970 г |
| Материал | Резина |
| Посадочный диаметр шины | 28" |
| Назначение | Городской/дорожный |
| Состояние | Новое |
| Тип шины | Полуслики |
| Ширина шины | 1.75 |
- Цена: 1 590 ₴

