
Велошина 29x2.25 Schwalbe Smart Sam Perf B/BRZ-SK HS624 ADDIX 67EPI (TIR-61-47) Art 11159464
- Готово к отправке
- Код: 11159464
1 860 ₴
+380 (96) 119-09-00
Інтернет замовлення
- +380 (66) 463-40-63Viber-інтернет замовлення
- +380 (63) 679-97-75ВелоБайк-Сихів
- +380 (63) 113-66-37ВелоБайк-Винники
- +380 (96) 386-83-83Співробітництво та пропозиції
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Покришка Schwalbe SMART SAM 11159464. Можна встановити на електровелосипед зі швидкісним режимом до 25 км/год.
Addix Performance Надзвичайно міцний та універсальний компаунд, однак не настільки легкий як в серії Evolution.
| Розміри: | 29"x2.25" |
| ETRTO: | 57-622 |
| Тип покришки: | Камерна |
| Тип бортувального тросу: | Сталевий дріт |
| Mаксимальний тиск: | 54 PSI (3.7 Bar) |
| Рекомендоване навантаження: | до 120 кг |
| TPI (EPI): | 67 |
| Колір контактної поверхні: | Чорний |
| Колір борту: | Коричневий ( Bronze ) |
| Вага: | 770 г |
- Заводський номер: (TIR-61-47) 11159464

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Schwalbe |
| Страна производитель | Германия |
| Вес | 770 г |
| Материал | Резина |
| Посадочный диаметр шины | 29" |
| Назначение | Горные MTB |
| Состояние | Новое |
| Тип шины | Внедорожные |
| Ширина шины | 2.25 |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Для електровелосипедів |
- Цена: 1 860 ₴

