
Педалі OnRide City 20 алюмінієві (102x62) чорний Art 6100966
- Готово к отправке
- Код: 6100966
528 ₴/пара
+380 (96) 119-09-00
Інтернет замовлення
- +380 (66) 463-40-63Viber-інтернет замовлення
- +380 (63) 679-97-75ВелоБайк-Сихів
- +380 (63) 113-66-37ВелоБайк-Винники
- +380 (96) 386-83-83Співробітництво та пропозиції
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Алюмінієві педалі OnRide City 20. Сумісні з тукліпсами та з ремінцями.
- Модель: City 20
- Матеріал: Алюміній
- Вісь: борована сталь
- Підшипники: кулькові, насипні
- Розмір: 102x62x24 мм
- Колір: чорний
- Вага: 430 г.

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | OnRide |
| Вес | 430 г |
| Вид педали | Платформенная |
| Цвет | Серый |
| Материал | Алюминиевый сплав |
| Особенности | Продаются парой, Съемные светоотражатели |
| Назначение | MTB |
| Состояние | Новое |
| Тип | Педали |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 24 мм |
| Длина | 102 мм |
| Ширина | 62 мм |
| Характеристики педали | |
| Ось | Сталь |
| Педали | Платформенные |
| Подшипник | Насыпной |
- Цена: 528 ₴/пара

