
Велосипед Corso Sofia 16" металева Малиновий N16-1
- Нет в наличии
- Код: N16-1
3 950 ₴
+380 (96) 119-09-00
Інтернет замовлення
- +380 (66) 463-40-63Viber-інтернет замовлення
- +380 (63) 679-97-75ВелоБайк-Сихів
- +380 (63) 113-66-37ВелоБайк-Винники
- +380 (96) 386-83-83Співробітництво та пропозиції
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Велосипед для дівчат Corso SOFIA N16-1
Велосипед обладнаний переднім ручним та заднім ножним гальмами.
Комплектація : бризговики, додаткові колеса, корзинка, багажник.
Зріст дитини 95-105см;
Вага велосипеда 9,4 кг;
Розмір коліс 16"
Колір: Малиновий
Рама: металева.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Corso |
| Вес | 9.4 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Год выпуска | 2023 |
| Диаметр колеса/диска | 16" |
| Задний тормоз | Ножной |
| Количество колес велосипеда | 2+2 |
| Конструкция вилки | Жесткая |
| Материал изготовления рамы | Сталь |
| Надувные колеса | Да |
| Передний тормоз | Ободной механический |
| Пол | Для девочек |
| Рост велосипедиста | до 100 см |
| Состояние | Новое |
| Тип велосипеда | Детский |
| Форм фактор рамы | Цельная |
| Цвет | Розовый |
- Цена: 3 950 ₴

