
Велосипед Spelli City Nexus 26" рама-18" білий 2021 99953046
- Нет в наличии
- Код: 99953046
13 300 ₴
+380 (96) 119-09-00
Інтернет замовлення
- +380 (66) 463-40-63Viber-інтернет замовлення
- +380 (63) 679-97-75ВелоБайк-Сихів
- +380 (63) 113-66-37ВелоБайк-Винники
- +380 (96) 386-83-83Співробітництво та пропозиції
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Велосипед для міста Spelli City Nexus з заниженою рамою, 26 дюймів колеса.
- Рама: Алюміній
- Розміри рами: 18"
- Вилка: Сталь Hi-Ten,1" різьбов амортизаційна
- Манетки: Shimano SL-3S41E, 3k
- Шатуни: Prowheel алюміній, 170 мм
- Каретка: Neco картридж Ланцюг: KMC
- Педалі: Пластик, підшипник, платформа
- Передня втулка: Joy Tech алюміній, ексцентрик
- Задня втулка: Shimano Nexus3-Speed
- Покришка: Kenda 26 х 1.95 Рульова: Neco
- Крила: Пластикові повнорозмірні
- Багажник: Алюміній
- Колір Білий
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Spelli |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 15 кг |
| Возрастная группа | С 12 лет |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Год выпуска | 2021 |
| Диаметр колеса/диска | 26" |
| Задний тормоз | Ободной механический |
| Количество скоростей | 3 |
| Конструкция вилки | Пружинная |
| Материал изготовления рамы | Алюминиевый сплав |
| Надувные колеса | Да |
| Передний тормоз | Ободной механический |
| Переключение скоростей | Ручное |
| Пол | Женский |
| Размер рамы | 18" |
| Рост велосипедиста | 140-155 |
| Состояние | Новое |
| Тип амортизации | Передний |
| Тип велосипеда | Городской/дорожный |
| Форм фактор рамы | Цельная |
| Цвет | Белый |
| Дополнительные характеристики | |
| Багажник | Да |
| Крылья | Да |
- Цена: 13 300 ₴

