
Велосипед Kinetic Crystal 29" рама 18" 2024 Сірий 24-303
- Нет в наличии
- Код: 24-303
22 806 ₴
+380 (96) 119-09-00
Інтернет замовлення
- +380 (66) 463-40-63Viber-інтернет замовлення
- +380 (63) 679-97-75ВелоБайк-Сихів
- +380 (63) 113-66-37ВелоБайк-Винники
- +380 (96) 386-83-83Співробітництво та пропозиції
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Велосипед Kinetic Crystal 29" легкий, маневрений, багатошвидкісний велосипед для щоденних поїздок.
- Розмір колеса: 29"
- Рама: 18" 170-177 см
- Рама Алюміній 6061, внутрішня проводка тросів, гідроформовка
- Вилка U-DING D3-HLO хід 100 мм, регулювання жорсткості пружини
- Шатуни Prowheel Zephyr-501, довжина шатуна 170мм, 24-38Т
- Передній Перемикач Shimano Altus M315
- Задній Перемикач Shimano Altus M310, 8 швидкостей
- Ручки Перемикання Shimano SL-M315, 2/8 швидкостей
- Гальма Shimano BR-MT200, дискові гидравлічні, ротори 160/160 мм
- Обода ZLA, алюмінієві, подвійні, світловідбиваючі наліпки, 32сп
- Покришки Kenda K1162 29×2.1″
- Втулки Quando KT K-68F / K-68R, алюміній, дискові гальма, 32сп
- Каретка NECO. Картридж, промпідшипник, 68x118мм
- Педалі VP-536
- Сідло Kinetic
- Підсідельний Штир Алюміній, ∅31.6, довжина 400мм
- Винос Алюміній, ∅31.8, довжина: 80/90мм
- Кермо ∅31.8, ширина 700мм
- Ланцюг KMC X8
- Касета Shimano HG200, 8 швидкостей, 11-32T
- Розмір Коробки 150 x 20 x 85см
- Компанія Pro Bicycle Group залишає за собою право вносити зміни в комплектацію товару.

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | KINETIC |
| Страна производитель | Украина |
| Возрастная группа | С 12 лет |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Диаметр колеса/диска | 29" |
| Задний тормоз | Дисковый гидравлический |
| Рост велосипедиста | 170-185 |
| Цвет | Серый |
| Конструкция вилки | Пружинная |
| Количество скоростей | 16 |
| Материал изготовления рамы | Алюминиевый сплав |
| Передний тормоз | Дисковый гидравлический |
| Переключение скоростей | Ручное |
| Размер рамы | 18" |
| Год выпуска | 2024 |
| Состояние | Новое |
| Пол | Мужской |
| Тип амортизации | Передний |
| Тип велосипеда | Горный MTB |
| Форм фактор рамы | Цельная |
| Ход вилки | 100 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Багажник | Нет |
| Крылья | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 85 см |
| Длина | 150 см |
| Ширина | 20 см |
- Цена: 22 806 ₴

