влевовправо

Педалі Shimano PD-GR500L Чорний Art EPDGR500L
- Готово к отправке
- Код: EPDGR500L
4 680 ₴/пара
+380 (96) 119-09-00
Інтернет замовлення
- +380 (66) 463-40-63Viber-інтернет замовлення
- +380 (63) 679-97-75ВелоБайк-Сихів
- +380 (63) 113-66-37ВелоБайк-Винники
- +380 (96) 386-83-83Співробітництво та пропозиції
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Педалі Shimano PD-GR500L це зручні широкі педалі, яка забезпечує стабільність і безпеку під ногами. На кожній стороні педалі є дев'ять штифтів, які можна замінити.
- Матеріал корпусу: Алюміній
- Вісь з хромомолибденового сплаву і не вимагає обслуговування картридж з герметичними підшипниками
- Широка платформа 101 х 96 мм.
- Висота: 9.4 мм.
- 9 знімних шпильок з кожного боку.
- Модель: PD-GR500L
- Призначення: All Mountain / ENDURO / TRAIL
- Стандарт: GR - Найкраще поєднання з черевиками серії SHIMANO GR.
- 9/16"
- Вага: 533 г

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Shimano |
| Вес | 533 г |
| Вид педали | Платформенная |
| Цвет | Черный |
| Материал | Алюминиевый сплав |
| Особенности | Съемные шипы, Широкая платформа, Продаются парой |
| Назначение | MTB |
| Состояние | Новое |
| Тип | Педали |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 9.4 мм |
| Длина | 96 мм |
| Ширина | 101 мм |
| Характеристики педали | |
| Ось | Хром-молибден |
| Педали | Платформенные |
| Подшипник | Картриджный |
- Цена: 4 680 ₴/пара


