влевовправо

Крила комплект 26-27.5-28" SKS Veloflexx 55 SET 11665
- Готово к отправке
- Код: 973162
2 605 ₴
+380 (96) 119-09-00
Інтернет замовлення
- +380 (66) 463-40-63Viber-інтернет замовлення
- +380 (63) 679-97-75ВелоБайк-Сихів
- +380 (63) 113-66-37ВелоБайк-Винники
- +380 (96) 386-83-83Співробітництво та пропозиції
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Комплект велосипедних крил SKS VELOFLEXX 55 сумісні тільки з дисковими гальмами. Переднє крило кріпиться до штанів вилки і за допомогою металевого куточка до мосту вилки. Заднє крило має 4 точки кріплення: у двох точках воно кріпиться на пір'я за допомогою ременів, третя - на перемичку між заднім пір'ям за допомогою металевого куточка і додатково застібається на підсідельну трубу рами.
Допустимий діаметр колеса - 26 / 27,5 / 28 дюймів.
Вага: 580 г.
Колір:- чорний.
Максимальний зовнішній діаметр: 35 мм
Максимальна ширина покришки: 52 мм. / 1.95 - 2.1"
| Довжина переднього крила: | 680 мм |
| Довжина заднього крила: | 870 мм |
| Кріплення: | Переднє: | Ремені velcro |
| Заднє: | Швидкоз'ємні гумові хомути |

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | SKS |
| Страна производитель | Германия |
| Общий вес | 580 г |
| Цвет | Черный |
| Крыло | Переднее/заднее |
| Материал | Пластик |
| Назначение | Горные MTB |
| Состояние | Новое |
| Заднее крыло | |
| Длина заднего крыла | 87 см |
| Крепление заднего крыла | Стационарное |
| Переднее крыло | |
| Длина переднего крыла | 68 см |
| Крепление переднего крыла | Стационарное |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер | 26"-27.5"-650В-700С |
| Комплект-перед-зад | Комплект |
- Цена: 2 605 ₴



