
Велосипед Kinetic Profi 26" рама 13" 2021 Червоний 21-253
- Готово к отправке
- Код: 21-253
14 000 ₴
+380 (96) 119-09-00
Інтернет замовлення
- +380 (66) 463-40-63Viber-інтернет замовлення
- +380 (63) 679-97-75ВелоБайк-Сихів
- +380 (63) 113-66-37ВелоБайк-Винники
- +380 (96) 386-83-83Співробітництво та пропозиції
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Велосипед підлітковий на зріст від 130 см Kinetic PROFI на 26 дюймових колесах.
- Рама: 13" зріст 130 -150 см.
- Рама Алюміній 6061, формовані труби, рульова 1.1/8", дропаути 135мм
- Вилка
Easing ES 245 хід 60мм, пружинно-еластомірна - Шатуни
Prowheel, алюміній/сталь, довжина шатуна 170мм, 24-34-42T - Передній Перемикач
Shimano FD-TZ500 - Задній Перемикач
Shimano RD-TY300, 6/7 швидкостей - Ручки Перемикання
Shimano ST-EF500, 3/7 швидкостей - Гальма
WinZip, дискові механічні, ротор 160 мм - Обода
MH20, алюмінієві, подвійні, 32сп - Покришки
CST C1820 26×2.1” - Втулки
WZ, алюміній, дискові гальма, 32сп - Спиці
SLE, сталеві, чорні - Каретка
NECO. Картридж, промпідшипник, 68x122.5мм - Педалі
Пластикова платформа - Сідло
Kinetic - Підсідельний Штир
Алюміній, ∅27.2, довжина 350мм - Винос
Алюміній, ∅31.8, підйом 7°, довжина 60мм - Кермо
∅31.8, ширина 650мм - Ланцюг
KMC Z7 - Трещітка
Shimano MF-TZ500, 7 швидкостей, 14-28T - Додатково Підніжка
Компанія Pro Bicycle Group залишає за собою право вносити зміни в комплектацію товару.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | KINETIC |
| Пол | Унисекс |
| Тип велосипеда | Горный MTB |
| Возрастная группа | С 12 лет |
| Страна производитель | Украина |
| Диаметр колеса/диска | 26" |
| Размер рамы | 13" |
| Задний тормоз | Дисковый механический |
| Материал изготовления рамы | Алюминиевый сплав |
| Количество колес велосипеда | 2 |
| Тип амортизации | Передний |
| Передний тормоз | Дисковый механический |
| Количество скоростей | 21 |
| Форм фактор рамы | Цельная |
| Цвет | Красный |
| Конструкция вилки | Пружинная |
| Ход вилки | 80 мм |
| Вес | 13.5 кг |
| Надувные колеса | Да |
| Год выпуска | 2021 |
| Состояние | Новое |
| Переключение скоростей | Ручное |
- Цена: 14 000 ₴

