влевовправо

Велосипед Winner Solid FX 26" рама-S 2025 Чорний Art 25-922
- Готово к отправке
- Код: 25-922
19 000 ₴
+380 (96) 119-09-00
Інтернет замовлення
- +380 (66) 463-40-63Viber-інтернет замовлення
- +380 (63) 679-97-75ВелоБайк-Сихів
- +380 (63) 113-66-37ВелоБайк-Винники
- +380 (96) 386-83-83Співробітництво та пропозиції
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Велосипед Winner 26" SOLID - FX . Чудовий підлітковий велосипед трансмісія на 8 передач та дисковими механічними гальмами.
- Велосипед Winner SOLID-FX 2025 року.
- Рама 14" ріст 140-165 см
- Рама Алюміній 6061, Італійське гладке зварювання
- Вилка U-DING D3 хід 80 мм, алюмінієва
- Задній перемикач Shimano Acera RD-M3020-8, 8 швидкостей
- Ручки перемикання Shimano Altus SL-M315, 8 швидкостей
- Ланцюг KMC X8
- Шатуни Prowheel, довжина шатуна 165мм, 32Т
- Касета Shimano HG400-8, 8 швидкостей, 11-40T
- Каретка NECO B910.Картридж, промпідшипник, 68x115мм
- Гальма Tektro M280, дискові механічні, ротор 160/160 мм
- Обода HL, алюмінієві, подвійні, 32сп
- Покришки Kenda K1047, 26×2.35″
- Втулки SOLON DH901YF / DH901YR, промислові підшипники, 32сп
- Кермо Алюміній, ∅31.8, ширина: 700мм
- Винос Алюміній, ∅31.8мм, довжина 45мм
- Підсідельний штир JSH, алюміній, ∅31.6, довжина 350мм
- Сідло CIONLLI
- Педалі VP-535
- Розмір коробки 150 x 20 x 85см
- Компанія Pro Bicycle Group залишає за собою право вносити зміни в комплектацію товару.

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Winner |
| Пол | Унисекс |
| Тип велосипеда | Горный MTB |
| Возрастная группа | С 12 лет |
| Страна производитель | Украина |
| Диаметр колеса/диска | 26" |
| Размер рамы | 14" |
| Задний тормоз | Дисковый механический |
| Материал изготовления рамы | Алюминиевый сплав |
| Тип амортизации | Передний |
| Передний тормоз | Дисковый механический |
| Количество скоростей | 8 |
| Форм фактор рамы | Цельная |
| Цвет | Черный |
| Конструкция вилки | Пружинно-масляная |
| Ход вилки | 80 мм |
| Рост велосипедиста | 140-155 |
| Год выпуска | 2025 |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные характеристики | |
| Крылья | Нет |
| Багажник | Нет |
| Тип профиля | Двустенный |
| Материал обода | Алюминиевый сплав |
| Педали | Платформенные |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 140 см |
| Ширина | 20 см |
| Высота | 83 см |
- Цена: 19 000 ₴




