влевовправо

Самокат трюковий Explore WIND колеса-110 алюміній Art 99952754
- Готово к отправке
- Код: AS120673
4 644 ₴
+380 (96) 119-09-00
Інтернет замовлення
- +380 (66) 463-40-63Viber-інтернет замовлення
- +380 (63) 679-97-75ВелоБайк-Сихів
- +380 (63) 113-66-37ВелоБайк-Винники
- +380 (96) 386-83-83Співробітництво та пропозиції
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Трюковий самокат для виконання різноманітних трюків та прижків Explore WIND.
Зручне кермо і 110-мм колісні диски забезпечують продуктивність, керованість і комфорт для екстримала. Як і в усіх трюкових самокатах, такого типу кермо повертається на 360 градусів. Встановлена система компресії HIC.
- T-подібне кермо з прогумованими ручками, висота керма 65 см, ширина 55см.
- Міцна алюмінієва порожня дека із закругленими краями, довжина 49 см, ширина 11 см, місце для ніг 34 см.
- Висота керма 88 см
- Компресія HIC
- Колеса PU, діаметр 110мм, алюмінієвий литий диск hollow core.
- Рекомендований вік - від 8 років.
- Максимальне навантаження на самокат - до 100 кг.
- Вага : 4 кг.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Explore |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 4 кг |
| Высота рулевой стойки | 88 см |
| Возрастная группа | Детская |
| Диаметр колеса | 110 мм |
| Цвет | Оранжевый |
| Конструкция | Цельная |
| Количество колес | 2 |
| Максимальная нагрузка | 100 кг |
| Материал рамы | Алюминий |
| Особенности | Ножной тормоз |
| Состояние | Новое |
| Тип | Трюковый |
- Цена: 4 644 ₴



