влевовправо

Самокат трюковий Maraton Zero V2 HIC 120 New Неохром Art 99954623
- Готово к отправке
- Код: 99954623
5 880 ₴
+380 (96) 119-09-00
Інтернет замовлення
- +380 (66) 463-40-63Viber-інтернет замовлення
- +380 (63) 679-97-75ВелоБайк-Сихів
- +380 (63) 113-66-37ВелоБайк-Винники
- +380 (96) 386-83-83Співробітництво та пропозиції
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Самокат для трюків Maraton Zero V2 HIC 120 New Неохром Art 99954623
- Стиль катания: стрит / парковый - переваги :маневреність та швидкість.
- Висота керма: 78 см (від платформи)
- Загальна висота від підлоги до керма: 85 см
- Висота керма (від хомута до грипсу): 61 см
- Ширина керма: 56 см
- Діаметр керма 32 мм зовнішній / 28 мм внутрішній
- Матеріал керма: сталевий сплав
- Матеріал грипс: Гума
- Довжина платформи: 52 см
- Корисна довжина платформи: 36 см
- Покриття Деки: Наждак
- Матеріал деки: Алюмінієвий сплав
- Підшипники: ABEC-9
- Ніжне гальмо про заднє колесо Flex
- Рульова система: HIC
- Хомут: Алюмінієвий 4 болти
- Ширина платформи: 12 см
- Загальна довжина самокату: 73 см
- Кермо обертається на 360 градусів
- Колеса: 120 мм, алюмінієвий диск, покриття поліуретан
- Вага: 3.7 кг
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Maraton |
| Высота рулевой стойки | 85 см |
| Возрастная группа | Без ограничений |
| Диаметр колеса | 120 мм |
| Цвет | Черный |
| Конструкция | Цельная |
| Количество колес | 2 |
| Максимальная нагрузка | 110 кг |
| Материал рамы | Алюминий |
| Особенности | Ножной тормоз |
| Состояние | Новое |
| Тип | Трюковый |
- Цена: 5 880 ₴



