влевовправо

Самокат трюковий Explore Booger PRESTIGE HD 2*110 мм Art 99954602
- Готово к отправке
- Код: 99954602
5 754 ₴
+380 (96) 119-09-00
Інтернет замовлення
- +380 (66) 463-40-63Viber-інтернет замовлення
- +380 (63) 679-97-75ВелоБайк-Сихів
- +380 (63) 113-66-37ВелоБайк-Винники
- +380 (96) 386-83-83Співробітництво та пропозиції
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Трюковий самокат для виконання різноманітних трюків та прижків Explore Booger PRESTIGE HD
Зручне кермо і 110-мм колісні диски забезпечують продуктивність, керованість і комфорт для екстримала. Як і в усіх трюкових самокатах, такого типу кермо повертається на 360 градусів. Високоточні підшипники Abec-9 дозволяють легко набирати швидкість. На скутер встановлена система компресії HIC.
- Дека: 50*12 см
- Висота керма від деки 78 см
- Тип гальма флекс
- Компресія HIC
- Колеса: 110 мм
- Матеріал коліс - поліуретан PU/алюмінієвий корпус.
- Жорсткість коліс 82А
- Підшипники ABEC-9
- Рекомендований вік - від 8 років.
- Максимальне навантаження на самокат - до 100 кг.
- Вага : 4 кг.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Explore |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 4 кг |
| Высота рулевой стойки | 95 см |
| Возрастная группа | Детская |
| Диаметр колеса | 110 мм |
| Цвет | Серый |
| Конструкция | Цельная |
| Количество колес | 2 |
| Максимальная нагрузка | 100 кг |
| Материал рамы | Алюминий |
| Особенности | Ножной тормоз |
| Состояние | Новое |
| Тип | Трюковый |
- Цена: 5 754 ₴


