влевовправо

Велошина 29x2.35 (60-622) Schwalbe Tough Tom K-Guard B/B-SK HS463 SBC 50EPI (TIR-43-37) Art 11159168
- Готово к отправке
- Код: 11159168
1 115 ₴
+380 (96) 119-09-00
Інтернет замовлення
- +380 (66) 463-40-63Viber-інтернет замовлення
- +380 (63) 679-97-75ВелоБайк-Сихів
- +380 (63) 113-66-37ВелоБайк-Винники
- +380 (96) 386-83-83Співробітництво та пропозиції
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Покришка Schwalbe Tough Tom.
Оновлений "Tom" — це відмінний вибір покришки для використання на жорстких трасах.
K-Guard — Рівень захисту №3 стандартний та перевірений захисний шар. Він виготовлений з натуральної гуми та посилений волокнами Kevlar™.
| Тип покришки: | Камерна |
| Розміри: | 29"х2.35" |
| ETRTO: | 60-622 |
| Тип бортувального тросу: | Сталевий дріт |
| TPI: | 50 |
| Рекомендований тиск: | 23-50 PSI (1.6-3.5 Bar) |
| Рекомендоване навантаження: | До 125 кг |
| Протектор: | HS463 |
| Розміщення: | універсальна (рекомендована для переднього колеса); |
| Колір контактної поверхні: | Чорний |
| Колір борту: | Чорний |
| Вага: | 830 г |
- Заводський номер: (TIR-43-37) Art 11159168

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Schwalbe |
| Страна производитель | Германия |
| Вес | 830 г |
| Материал | Резина |
| Посадочный диаметр шины | 29" |
| Назначение | Горные MTB |
| Состояние | Новое |
| Тип шины | Внедорожные |
| Ширина шины | 2.35 |
- Цена: 1 115 ₴


