влевовправо

Обмотка керма Serfas Bar Tape Reflective Geometric Сірий Art BT-REFGY
- Готово к отправке
- Код: BT-REFGY
780 ₴/пара
+380 (96) 119-09-00
Інтернет замовлення
- +380 (66) 463-40-63Viber-інтернет замовлення
- +380 (63) 679-97-75ВелоБайк-Сихів
- +380 (63) 113-66-37ВелоБайк-Винники
- +380 (96) 386-83-83Співробітництво та пропозиції
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Світловідбиваюча обмотка на велокермо Serfas® Bar Tape Reflective є ідеальним рішенням для підвищення безпеки на дорозі.
- Висока світловідбиваюча здатність
- Піна EVA
- Довжина: 2200 мм
- Ширина: 30 мм
- Товщина: 3 мм
- Торгова марка: Serfas
- Колір: Geometric Сірий
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Wasserfalle |
| Цвет | Серый |
| Материал | Резина |
| Особенности | Продаются парой |
| Тип | Обмотки |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 220 см |
| Диаметр | 3 мм |
| Ширина | 3 см |
- Цена: 780 ₴/пара


