влевовправо

Крила комплект 29" SKS Velo 65 Mountain SET 11471
- Готово к отправке
- Код: 850401
1 795 ₴
+380 (96) 119-09-00
Інтернет замовлення
- +380 (66) 463-40-63Viber-інтернет замовлення
- +380 (63) 679-97-75ВелоБайк-Сихів
- +380 (63) 113-66-37ВелоБайк-Винники
- +380 (96) 386-83-83Співробітництво та пропозиції
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Комплект велосипедних крил SKS Velo 65 Mountain гарантує хороший захист від бруду. Бризковики добре працюють навіть на екстремальних маршрутах.
Набір швидко кріпиться. Він підходить для трубок діаметром 25-35 мм, тому ви можете легко використовувати його на більшості велосипедів.
Оптимальна ширина бризковиків забезпечує дуже хороший захист від бруду або води. Набір є відмінним вибором, кому важлива фіксація з обох сторін: спереду і ззаду. На ефективність бризковиків також впливає їх міцна конструкція на основі пластику.
Допустимий діаметр колеса - 29 дюймів.
Ширина шини: 2,0"- 2.35"
Колір:- чорний.
Довжина переднього крила: 700 мм
Довжина заднього крила: 930 мм

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | SKS |
| Страна производитель | Германия |
| Цвет | Черный |
| Крыло | Переднее/заднее |
| Материал | Пластик |
| Назначение | Горные MTB |
| Состояние | Новое |
| Заднее крыло | |
| Длина заднего крыла | 93 см |
| Крепление заднего крыла | Стационарное |
| Ширина заднего крыла | 6.5 см |
| Переднее крыло | |
| Длина переднего крыла | 70 см |
| Крепление переднего крыла | Стационарное |
| Ширина переднего крыла | 6.5 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер | 29 |
| Комплект-перед-зад | Комплект |
- Цена: 1 795 ₴


