влевовправо

Крила комплект SKS X-Blade 29+ 27.5" SET PLUS чорний Art 714444
- Готово к отправке
- Код: 714444
3 150 ₴/комплект
+380 (96) 119-09-00
Інтернет замовлення
- +380 (66) 463-40-63Viber-інтернет замовлення
- +380 (63) 679-97-75ВелоБайк-Сихів
- +380 (63) 113-66-37ВелоБайк-Винники
- +380 (96) 386-83-83Співробітництво та пропозиції
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Комплект велосипедних крил SKS X-Blade 29+ 27.5" PLUS FULL для гірських велосипедів забезпечує оптимальний захист від бризок завдяки регульованому передньому спойлеру та надзвичайно довгому задньому спойлеру. Спойлер з більш м'якого пластику служить захисним краєм під час посадки та висадки з велосипеда.
Високоякісне 2-компонентне крило SKS X-Blade, завдяки простому швидкороз’ємному кріпленню дошку SKS можна закріпити майже на будь-якому підсідельному штирі за допомогою силових ременів і оптимально адаптувати до гірського велосипеда за допомогою технології 2 шарнірів.
- Матеріал:пластик.
- Універсальне кріплення
- Колір: чорний
- Розмір коліс: 27.5 / 29 дюймів
- Ширина шини в дюймах: 2,0"-3,0"
- Ширина шини в мм: 52-75 мм
Переднє крило SKS Shockblade, довжина 680мм, вага 112 г.
Заднє SKS X-Blade довжина 620 мм, вага 239г, Макс. підсідельного штиря: 35 мм

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | SKS |
| Страна производитель | Германия |
| Цвет | Черный |
| Крыло | Переднее/заднее |
| Материал | Пластик |
| Назначение | Горные MTB |
| Состояние | Новое |
| Тип крепления | К подседельному штырю |
| Заднее крыло | |
| Вес заднего крыла | 239 г |
| Длина заднего крыла | 62 см |
| Крепление заднего крыла | Подседельный штырь |
| Переднее крыло | |
| Вес переднего крыла | 112 г |
| Длина переднего крыла | 68 см |
| Крепление переднего крыла | В шток вилки |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер | 27.5"-29" |
| Комплект-перед-зад | Комплект |
- Цена: 3 150 ₴/комплект


