влевовправо

Крило заднє PoliSport S-MUD коротке Art 8623600001
- Готово к отправке
- Код: 8623600001
300 ₴
+380 (96) 119-09-00
Інтернет замовлення
- +380 (66) 463-40-63Viber-інтернет замовлення
- +380 (63) 679-97-75ВелоБайк-Сихів
- +380 (63) 113-66-37ВелоБайк-Винники
- +380 (96) 386-83-83Співробітництво та пропозиції
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Задній бризговик PoliSport S-MUD з кріпленням до підсідельних рейок. Легкий монтаж і демонтаж без інструментів. Підходить для всіх велосипедів і стилів їзди. Має можливість регулювання кута нахилу. Забезпечує чудовий захист від бруду, води та каменів.
Кріплення: до опори штанги, сідловина Ø 7 мм.
Параметри заднього бризговика: Ш/Д: 75/350 мм.
Вага: 60 г.
Допустимий діаметр колеса - 26 / 27.5 / 29 дюймів.
Колір: чорний.
Матеріал: пластик.
Призначення: MTB, Road.
Гальма: v-brake, дискові
Вилка: амортизаційна та жорстка.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Polisport |
| Общий вес | 75 г |
| Цвет | Черный |
| Крыло | Заднее |
| Материал | Пластик |
| Назначение | Горные MTB |
| Состояние | Новое |
| Заднее крыло | |
| Вес заднего крыла | 60 г |
| Длина заднего крыла | 35 см |
| Ширина заднего крыла | 7.5 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Комплект-перед-зад | Заднє |
| Размер | 26"-27.5"-29" |
- Цена: 300 ₴



