влевовправо

Крила комплект PoliSport Expander Kids 20/24" 55мм Art 8623800001
- Готово к отправке
- Код: 8623800001
480 ₴
+380 (96) 119-09-00
Інтернет замовлення
- +380 (66) 463-40-63Viber-інтернет замовлення
- +380 (63) 679-97-75ВелоБайк-Сихів
- +380 (63) 113-66-37ВелоБайк-Винники
- +380 (96) 386-83-83Співробітництво та пропозиції
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Набір бризговиків для дитячих велосипедів PoliSport Expander Kids 55
Допустимий діаметр колеса - 20 / 24 дюймів.
Колір: чорний.
Матеріал: пластик.
Призначення: дитячі велосипеди
Гальма: v-brake, дискові
Вилка: Жорстка, підвісна
- Переднє кріплення: система кріплення до передньої вилки або амортизатора.
- Параметри переднього бризговика: Ш/Д: 55/440 - 510 мм.
- Заднє кріплення: система затискачів для роз’єму задньої вилки, тримач (дві довжини + блискавка) для підсідельної труби Ø 27 - 35 мм.
- Параметри заднього бризговика: Ш/Д: 55/540 - 570 мм.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Polisport |
| Страна производитель | Германия |
| Цвет | Черный |
| Крыло | Переднее/заднее |
| Материал | Пластик |
| Назначение | Горные MTB |
| Состояние | Новое |
| Тип крепления | На раму |
| Заднее крыло | |
| Длина заднего крыла | 57 см |
| Крепление заднего крыла | Подседельная труба/штырь |
| Ширина заднего крыла | 5.5 см |
| Переднее крыло | |
| Длина переднего крыла | 51 см |
| Крепление переднего крыла | В шток вилки |
| Ширина переднего крыла | 5.5 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Комплект-перед-зад | Комплект |
| Размер | 20"-24" |
- Цена: 480 ₴


