влевовправо

Крила комплект PoliSport Expander Cross 26/29" 65мм Art 8624000001
- Готово к отправке
- Код: 8624000001
996 ₴
+380 (96) 119-09-00
Інтернет замовлення
- +380 (66) 463-40-63Viber-інтернет замовлення
- +380 (63) 679-97-75ВелоБайк-Сихів
- +380 (63) 113-66-37ВелоБайк-Винники
- +380 (96) 386-83-83Співробітництво та пропозиції
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Набір бризговиків PoliSport Expander Cross 65 забезпечують захист завдяки своїй конструкції та можливості регулювання діапазону овжина крил. Заднє крило можна прикріпити за допомогою нижнього кронштейна на дві довжини. Завдяки такій обробці бризковики Expander CROSS 65 можна використовувати для всіх типів велосипедів.
Допустимий діаметр колеса - 26 / 27.5 / 29 дюймів.
Колір: чорний.
Матеріал: пластик.
Призначення: City, Trekking
Гальма: v-brake, дискові
Вилка: Жорстка, підвісна
- Переднє кріплення: система кріплення до передньої вилки або амортизатора.
- Параметри переднього бризговика: Ш/Д: 65/560 - 630 мм.
- Заднє кріплення: система затискачів для роз’єму задньої вилки, тримач (дві довжини + блискавка) для підсідельної труби Ø 27 - 35 мм.
- Параметри заднього бризговика: Ш/Д: 65/695 - 725 мм.

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Polisport |
| Страна производитель | Германия |
| Общий вес | 537 г |
| Цвет | Черный |
| Крыло | Переднее/заднее |
| Материал | Пластик |
| Назначение | Горные MTB |
| Состояние | Новое |
| Тип крепления | На раму |
| Заднее крыло | |
| Длина заднего крыла | 72 см |
| Крепление заднего крыла | Подседельная труба/штырь |
| Ширина заднего крыла | 6.5 см |
| Переднее крыло | |
| Длина переднего крыла | 63 см |
| Крепление переднего крыла | В шток вилки |
| Ширина переднего крыла | 6.5 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Комплект-перед-зад | Комплект |
| Размер | 26"-27.5"-29" |
- Цена: 996 ₴



