влевовправо

Крила комплект PoliSport Expander City 26/28" 51мм Art 8624900001
- Готово к отправке
- Код: 8624900001
900 ₴/комплект
+380 (96) 119-09-00
Інтернет замовлення
- +380 (66) 463-40-63Viber-інтернет замовлення
- +380 (63) 679-97-75ВелоБайк-Сихів
- +380 (63) 113-66-37ВелоБайк-Винники
- +380 (96) 386-83-83Співробітництво та пропозиції
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Бризговики велосипедні PoliSport Expander City 51мм призначені для міських велосипедів.
Велокрила Expander City 51 забезпечують найвищу якість захисту завдяки своїй конструкції та можливості регулювання діапазону роботи (довжина крил). Висока жорсткість завдяки використанню гнучкого матеріалу. Заднє крило можна прикріпити в трьох точках. Для задньої вилки, нижній кронштейн двох довжин і сталевий кронштейн.
Бризковики PoliSport Expander City 51 можна використовувати для всіх типів велосипедів.
Допустимий діаметр колеса - 26 / 28 дюймів.
Колір: чорний.
Матеріал: пластик.
Призначення: City, Trekking
Гальма: v-brake, дискові
- Переднє кріплення: система кріплення передньої вилки або амортизатора.
- Параметри переднього бризговика: Ш/Д: 51/560 - 630 мм.
- Заднє кріплення: система затискачів для задньої вилки, тримач (дві довжини + Zip) для підсідельної труби Ø 27 - 35 мм, додаткові сталеві кронштейни Ø 3 мм.
- Параметри заднього бризговика: Ш/Д: 51/695 - 725 мм.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Polisport |
| Страна производитель | Германия |
| Общий вес | 537 г |
| Цвет | Черный |
| Крыло | Переднее/заднее |
| Материал | Пластик |
| Назначение | Горные MTB |
| Состояние | Новое |
| Тип крепления | В шток вилки |
| Заднее крыло | |
| Длина заднего крыла | 72 см |
| Крепление заднего крыла | Подседельная труба/штырь |
| Ширина заднего крыла | 5.1 см |
| Переднее крыло | |
| Длина переднего крыла | 63 см |
| Крепление переднего крыла | В шток вилки |
| Ширина переднего крыла | 5.1 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Комплект-перед-зад | Комплект |
| Размер | 26"-28" |
- Цена: 900 ₴/комплект


