влевовправо

Крила комплект PoliSport Expander City 26/28" 46мм Art 8627800001
- Готово к отправке
- Код: 8627800001
840 ₴/комплект
+380 (96) 119-09-00
Інтернет замовлення
- +380 (66) 463-40-63Viber-інтернет замовлення
- +380 (63) 679-97-75ВелоБайк-Сихів
- +380 (63) 113-66-37ВелоБайк-Винники
- +380 (96) 386-83-83Співробітництво та пропозиції
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Комплект велосипедних крил PoliSport Expander City 46мм призначені для міських велосипедів. Бризковики Expander City 46 забезпечують найвищу якість захисту завдяки своїй конструкції та можливості регулювання діапазону роботи (довжина крил). Висока жорсткість завдяки використанню гнучкого матеріалу. Заднє крило можна прикріпити в трьох точках. Для задньої вилки, нижній кронштейн двох довжин і сталевий кронштейн. Завдяки такій обробці бризковики Expander City 46 можна використовувати для всіх типів велосипедів.
Допустимий діаметр колеса - 26 / 28 дюймів.
Колір: чорний.
Матеріал: пластик.
Призначення: City, Trekking
Гальма: v-brake, дискові
- Переднє кріплення: система кріплення передньої вилки або амортизатора.
- Параметри переднього бризговика: Ш/Д: 46/560 - 630 мм.
- Заднє кріплення: система кліпси для роз'єму задньої вилки, тримач (дві довжини + Zip) для підсідельної труби діаметром 27 - 35 мм, додатковий сталевий кронштейн діаметром 3 мм.
- Параметри заднього бризговика: Ш/Д: 46/695 – 725 мм.

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Polisport |
| Страна производитель | Германия |
| Общий вес | 375 г |
| Цвет | Черный |
| Крыло | Переднее/заднее |
| Материал | Пластик |
| Назначение | Горные MTB |
| Состояние | Новое |
| Тип крепления | В шток вилки |
| Заднее крыло | |
| Длина заднего крыла | 72 см |
| Крепление заднего крыла | Подседельная труба/штырь |
| Ширина заднего крыла | 4.6 см |
| Переднее крыло | |
| Длина переднего крыла | 63 см |
| Крепление переднего крыла | В шток вилки |
| Ширина переднего крыла | 4.6 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Комплект-перед-зад | Комплект |
| Размер | 26"-28" |
- Цена: 840 ₴/комплект


