влевовправо

Велосипед Kinetic Profi 26" рама 15" Сірий 23-010
- Готово к отправке
- Код: 23-010
15 000 ₴
+380 (96) 119-09-00
Інтернет замовлення
- +380 (66) 463-40-63Viber-інтернет замовлення
- +380 (63) 679-97-75ВелоБайк-Сихів
- +380 (63) 113-66-37ВелоБайк-Винники
- +380 (96) 386-83-83Співробітництво та пропозиції
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Велосипед підлітковий Kinetic PROFI на 26 дюймових колесах та оснащений трансмісією 3x7 і широким спектром передач для будь-якого місця, де буде їздити ваша дитина.
- Рама: 15 - ріст 145 -160 см.
- Колір : Сірий
- Рама: Алюміній 6061, формовані труби, рульова 1.1/8", дропаути 135мм
- Вилка: Easing ES 245 хід 60мм, пружинно-еластомірна
- Винос Алюміній, ∅31.8, підйом 7°, довжина 60мм
- Кермо ∅31.8, ширина 650мм
- Шатуни Prowheel, алюміній/сталь, довжина шатуна 170мм, 24-34-42T
- Передній Перемикач Shimano FD-TZ500
- Задній Перемикач Shimano RD-TY300, 6/7 швидкостей
- Ручки Перемикання Shimano ST-EF500, 3/7 швидкостей
- Гальма WinZip, дискові механічні, ротор 160 мм
- Обода MH20, алюмінієві, подвійні, 32сп
- Покришки Kenda 26×2.1”
- Втулки WZ, алюміній, дискові гальма, 32сп
- Спиці SLE, сталеві, чорні
- Каретка NECO. Картридж, промпідшипник, 68x122.5мм
- Педалі Пластикова платформа
- Сідло Kinetic
- Підсідельний Штир Алюміній, ∅27.2, довжина 350мм
- Ланцюг KMC Z7
- Касета Shimano HG-200, 7 швидкостей, 12-32T
- Додатково Підніжка
- Компанія Pro Bicycle Group залишає за собою право вносити зміни в комплектацію товару.

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | KINETIC |
| Пол | Унисекс |
| Тип велосипеда | Горный MTB |
| Возрастная группа | С 12 лет |
| Страна производитель | Украина |
| Диаметр колеса/диска | 26" |
| Размер рамы | 15" |
| Задний тормоз | Дисковый механический |
| Материал изготовления рамы | Алюминиевый сплав |
| Количество колес велосипеда | 2 |
| Тип амортизации | Передний |
| Передний тормоз | Дисковый механический |
| Количество скоростей | 21 |
| Форм фактор рамы | Цельная |
| Цвет | Серый |
| Конструкция вилки | Пружинная |
| Ход вилки | 80 мм |
| Вес | 13.5 кг |
| Надувные колеса | Да |
| Рост велосипедиста | 140-155 |
| Состояние | Новое |
| Переключение скоростей | Ручное |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 145 см |
| Ширина | 20 см |
| Высота | 83 см |
- Цена: 15 000 ₴



