
Велосипед Polygon Xtrada 6 29" рама L 2023 BLK/GRN BA AIBPX29X6D6LG1
- Готово к отправке
- Код: AIBPX29X6D6LG1
35 900 ₴
+380 (96) 119-09-00
Інтернет замовлення
- +380 (66) 463-40-63Viber-інтернет замовлення
- +380 (63) 679-97-75ВелоБайк-Сихів
- +380 (63) 113-66-37ВелоБайк-Винники
- +380 (96) 386-83-83Співробітництво та пропозиції
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Велосипед найнер Polygon Xtrada 6 2023 року. Якщо ви шукаєте велосипед, який подарує вам масу задоволення від місцевих синглів, зможе впоратися з горами та дозволить вам відчути, що таке справжній MTB гірський велосипед, тоді Xtrada 6 ідеально підійде для вас.
Використана технологія ALXALLOY робить раму Xtrada 6 з дуже хорошими параметрами. Залежно від обраного розміру допоможе вам підлаштувати Xtrada 6 під свій зріст.
- Діаметр колеса 29"
- Ростовка : Л - 172-185 см
- Матеріал рами Алюміній ALX XC TRAIL
- Вилка Suntour SR XCR32 LOR TRAVEL
- Хід вилки 120 мм
- Тип гальм Дискові гідравлічні
- Гальма Гальма передні Shimano BR-M201, ротор 160 мм CENTER-LOCK
- Гальма задні Shimano BR-M201, ротор 160 мм CENTER-LOCK
- Кількість швидкостей 11 (1х11) швидкостей
- Манетки Shimano DEORE RD-M5100-SGS DIRECT ATTACH
- Система Shimano FC-MT510-1 Boost 32T
- Касета Shimano Deore CS-M5100 11-51T
- Ланцюг KMC X-11
- Каретка BSA 73мм
- Покришки: ENTITY SPIDERBAIT 29x2.25
- Кермо Entity Sport, алюмінієвий, ширина 760 мм, діаметр 31.8 мм, підйом 12 мм, вигин 6 градусів.
- Винос Entity Sport, алюмінієвий, довжина 45 мм, діаметр 31.8 мм, підйом 3 градуси
- Підсідельний штир Entity Xpert, алюмінієвий, діаметр 27.2 мм, довжина 350 мм, офсет 15 мм
- Сідло Entity Void, сталеві рейли 7 мм

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Polygon |
| Возрастная группа | С 12 лет |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Диаметр колеса/диска | 29" |
| Задний тормоз | Дисковый гидравлический |
| Рост велосипедиста | 170-185 |
| Цвет | Зелёный |
| Конструкция вилки | Пружинная |
| Количество скоростей | 11 |
| Материал изготовления рамы | Алюминиевый сплав |
| Передний тормоз | Дисковый гидравлический |
| Переключение скоростей | Ручное |
| Размер рамы | 20" |
| Год выпуска | 2023 |
| Состояние | Новое |
| Пол | Мужской |
| Тип амортизации | Передний |
| Тип велосипеда | Горный MTB |
| Форм фактор рамы | Цельная |
| Ход вилки | 120 мм |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 83 см |
| Длина | 140 см |
| Ширина | 20 см |
- Цена: 35 900 ₴

