влевовправо

Велосипед Polygon Xtrada 7 29" рама XL 2023 PRP/WHT BA AIBPX29XT77LG1
- Готово к отправке
- Код: AIBPX29XT77LG1
41 900 ₴
+380 (96) 119-09-00
Інтернет замовлення
- +380 (66) 463-40-63Viber-інтернет замовлення
- +380 (63) 679-97-75ВелоБайк-Сихів
- +380 (63) 113-66-37ВелоБайк-Винники
- +380 (96) 386-83-83Співробітництво та пропозиції
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Найнер Polygon Xtrada 7 2023 року. Трансмісія 12х1 швидк.
Геометрія Xtrada 7 робить велосипед фантастичним для керування на спусках і довгих дистанціях, пропонуючи гарне положення за кермом.
- Діаметр колеса 29"
- Призначення: Tour / Cross Country, Maraton / XC
- Ростовка : ХЛ 182-195 см
- Матеріал рами Алюміній ALX XC Sport
- Вилка Suntour SF15-XCR32-AIR LOR DS
- Хід вилки 120 мм
- Тип гальм Дискові гідравлічні
- Гальма Гальма передні Shimano BR-M201, ротор 160 мм
- Гальма задні Shimano BR-M201, ротор 160 мм
- Кількість швидкостей 12 (1х12) швидкостей
- Манетки Shimano Deore SL-M6100
- Система Shimano FC-MT510-1 Boost 32T, довжина шатунів 175 мм (L)
- Касета Shimano Deore CS-M6100
- Ланцюг KMC X-12
- Каретка BSA
- Покришки: WTB 29x2.25
- Кермо Entity Sport, алюмінієвий, ширина 760 мм
- Винос Entity Sport, алюмінієвий, діаметр 31.8 мм
- Підсідельний штир Entity Xpert, алюмінієвий, діаметр 27.2 мм, довжина 350 мм

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Polygon |
| Возрастная группа | С 12 лет |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Диаметр колеса/диска | 29" |
| Задний тормоз | Дисковый гидравлический |
| Рост велосипедиста | 185-195 |
| Цвет | Белый |
| Конструкция вилки | Пружинная |
| Количество скоростей | 12 |
| Материал изготовления рамы | Алюминиевый сплав |
| Передний тормоз | Дисковый гидравлический |
| Переключение скоростей | Ручное |
| Размер рамы | 22" |
| Год выпуска | 2023 |
| Состояние | Новое |
| Пол | Мужской |
| Тип амортизации | Передний |
| Тип велосипеда | Горный MTB |
| Форм фактор рамы | Цельная |
| Ход вилки | 120 мм |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 83 см |
| Длина | 140 см |
| Ширина | 20 см |
- Цена: 41 900 ₴





