Описание
Характеристики
Информация для заказа
Педалі для БМХ FEDERAL Contact
- Модель: Contact PEFE001-BK2-916
- Матеріал: Пластик
- Параметри: 105х100х28 мм
- Шаріковий підшипник
- 12 круглих шипів з кожної сторони
- Ось хромомолібденовая, загартована. Самий міцний матеріал, що пройшов термообробку робить вісь дуже міцною.
- Вага: 379 г.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Federal |
| Вес | 379 г |
| Вид педали | Платформенная |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Продаются парой, Широкая платформа |
| Состояние | Новое |
| Тип | Педали |
| Цвет | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 28 мм |
| Длина | 105 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Характеристики педали | |
| Ось | Хром-молибден |
| Педали | Платформенные |
| Подшипник | Насыпной |
- Цена: 960 ₴


