влевовправо

Велошина 29х2.10 Maxxis CrossMark II Folding EXO/TR 60TPI ETB96752100
- Готово к отправке
- Код: ETB96752100
1 908 ₴
+380 (96) 119-09-00
Інтернет замовлення
- +380 (66) 463-40-63Viber-інтернет замовлення
- +380 (63) 679-97-75ВелоБайк-Сихів
- +380 (63) 113-66-37ВелоБайк-Винники
- +380 (96) 386-83-83Співробітництво та пропозиції
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Покришка складна Maxxis Crossmark ІІ.
- TR - Безкамерне використання шини надають багато переваг: здатність працювати з нижчим тиском повітря, що покращує зчеплення; нижчий опір коченню в порівнянні з шинами камерного типу.
- EXO — це стійкий до порізів і стирання матеріал, який додається до бічних стінок багатьох шин для гірських велосипедів Maxxis і гравійних шин.
- Модель Crossmark II EXO TR
- Ширина в дюймах 2.10", Ширина в мм 54 мм
- Антипрокольний шар Exo Protection
- Призначення: крос кантрі
- Рекомендоване використання: сухі та змішані умови XC
- Рекомендована установка: спереду або ззаду
| Тип покришки: | безкамерна TLR |
| Розмір: | 29x2.1" |
| ETRTO: | 54-622 |
| Тип бортувального тросу: | кевларовий (фолдинговий) |
| TPI: | 60 |
| Сумісність з електровелосипедами: | E-25 |
| Жорсткість гуми: | 60/62a |
| Компаунд: | Dual |
| Протектор: | M344RU |
| Рекомендований тиск: | до 60 PSI (4.1 bar) |
- Колір чорний.
- ETB96752100

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Maxxis |
| Страна производитель | Тайвань |
| Материал | Кевлар |
| Посадочный диаметр шины | 29" |
| Назначение | Горные MTB |
| Состояние | Новое |
| Тип шины | Внедорожные |
| Ширина шины | 2.1 |
- Цена: 1 908 ₴


