
Педалі Wellgo C227DU алюміній сірий
- Нет в наличии
- Код: C227DU
470 ₴/пара
+380 (96) 119-09-00
Інтернет замовлення
- +380 (66) 463-40-63Viber-інтернет замовлення
- +380 (63) 679-97-75ВелоБайк-Сихів
- +380 (63) 113-66-37ВелоБайк-Винники
- +380 (96) 386-83-83Співробітництво та пропозиції
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Педалі алюмінієві Wellgo C227DU зручна та практична модель для MTB та міського стилю катання.
- Модель: C227DU
| Розміри: | 99*184*26 мм |
| Матеріал корпусу: | Алюміній |
| Матеріал осі: | Cr-Mo |
| Підшипники: | Кулькові насипні |
| Колір: | Сірий |
| Вага: | 326 г/пара |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Wellgo |
| Вес | 326 г |
| Вид педали | Платформенная |
| Материал | Алюминиевый сплав |
| Назначение | MTB |
| Особенности | Продаются парой, Широкая платформа, Съемные светоотражатели |
| Состояние | Новое |
| Тип | Педали |
| Цвет | Серый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 26 мм |
| Длина | 184 мм |
| Ширина | 99 мм |
| Характеристики педали | |
| Ось | Сталь |
| Педали | Платформенные |
| Подшипник | Насыпной |
- Цена: 470 ₴/пара

