
Шатуни Shimano Tourney FC-TY501 170мм 42х34х24T із захистом FCTY50142
- Готово к отправке
- Код: AFCTY501C244CLX
1 115 ₴
+380 (96) 119-09-00
Інтернет замовлення
- +380 (66) 463-40-63Viber-інтернет замовлення
- +380 (63) 679-97-75ВелоБайк-Сихів
- +380 (63) 113-66-37ВелоБайк-Винники
- +380 (96) 386-83-83Співробітництво та пропозиції
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Система шатунів Shimano Tourney FC-TY501 зі сталевими зубцями. Шатуни для гірських, кросових і міських велосипедів початкового рівня.
| Сумісність: | Трансмісії 3 x 6/7/8 швидкостей |
| Зірки шатунів: | 42х34х24T |
| Матеріал зірок: | Сталь |
| Матеріал шатунів: | Алюміній |
| Довжина шатуна: | 170 мм |
| Сумісність з кареткою: | BB-UN300 (122.5 мм) |
| Колір: | Чорний |
| Стандарт кріплення: | Під квадрат |

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Shimano |
| Страна производитель | Малайзия |
| Ось каретки | Квадратное сечение |
| Длина | 170 мм |
| Цвет | Черный |
| Количество звезд | 3 |
| Назначение | Горные MTB |
| Состояние | Новое |
| Совместимость скоростей | 6/7/8 |
| Тип | Шатун в сборе |
| Количество зубьев | |
| Большая звезда | 42 |
| Малая звезда | 24 |
| Средняя звезда | 34 |
| Материал звезд | |
| Материал большой звезды | Сталь |
| Материал малой звезды | Сталь |
| Материал средней звезды | Сталь |
| Користувацькi характеристики | |
| Швидкостей | 6-7-8 |
- Цена: 1 115 ₴

